Zadbamy o Twoją przyszłość i rozwój zawodowy, bo Twoja kariera jest dla nas niezwykle ważna

Budujemy jakość pracy

Szukasz stabilnej, dającej satysfakcję pracy? Chcesz brać udział w ciekawych projektach? Dołącz do nas.

Mamy długi staż w branży i solidne postawy. Stawiamy na rozwój. Posiadamy własny kapitał, narzędzia, flotę, biura i magazyn. Naszą przewagą rynkową jest nasza załoga, z którą pracujemy od lat. Nie lubimy rotacji, stawiamy na przyjazną atmosferę i dążenie do wspólnego celu, czyli realizacji inwestycji z pasją i na najwyższym poziomie.

W firmie VOYAR dbamy o bezpieczeństwo, rozwój i doskonalenie umiejętności. Naszym pracownikom zapewniamy:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie i stabilizację finansową,
  • ubezpieczenie grupowe
  • kursy i szkolenia
  •  udział w ciekawych, rozwijających projektach

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij aplikację na adres: rekrutacja@voyar.pl

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska

Zakres obowiązków

  • praca w zespole przy realizacji inwestycji
  • praca najczęściej w godzinach nocnych

Wymagania

  • doświadczenie w branży budowlanej lub/i instalatorskiej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wysoka kultura pracy i osobista

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole
  • Pracę z bezpiecznymi i nowoczesnymi narzędziami
  • Szkolenia zwiększające kwalifikacje
  • Pracę na nowoczesnych, ciekawych architektonicznie obiektach
  • Pracę na południu Polski, bez delegacji

Zapraszamy serdecznie 🙂